Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē tika lemts par domes priekšsēdētāja Andreja Ceļapītera komandējumu.
Madonas novada pašvaldībā ir saņemta Latvijas Pašvaldību savienības vēstule „Par Andreja Ceļapītera līdzdalību forumā Igaunijas-Latvijas-Krievijas pārrobežu programmas ietvaros", kurā lūdz komandēt Andreju Ceļapīteru uz Sanktpēterburgu (Krievijā) šā gada 27.-29. augustā, lai piedalītos forumā Igaunijas-Latvijas-Krievijas pārrobežu programmas projekta „Atbalsts vietējo pašvaldību attīstībai ar mērķi uzlabot dzīves kvalitāti lauku apvidos" ietvaros. Komandējuma dienasnauda, transporta un nakšņošanas izdevumi tiek segti no projekta līdzekļiem.
Deputāti nolēma komandēt Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Andreju Ceļapīteru uz Sanktpēterburgu (Krievijā) laikā no 2013. gada 27. līdz 29. augustam, lai piedalītos minētajā forumā, kā arī apmaksāt ar Krievijas vīzas izgatavošanu saistītos izdevumus.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS