Vakar Madonas novada pašvaldības domes sēdē deputāti apstiprināja jauno Madonas mākslas skolas direktori.
Pirms vairāk nekā mēneša atlūgumu pašvaldībai iesniedza nu jau bijusī skolas direktore Marika Zeimule, tādēļ pašvaldībai bija jāmeklē piemērota kandidatūra direktora amata pildīšanai. Uz pašvaldības izsludināto konkursu pieteicās 6 pretendenti, no tiem izglītības un jaunatnes lietu komiteja par piemērotāko atzina Kristīnes Šulces kandidatūru.
– Līdz 2. septembrim, kad visā Latvijā durvis vērs 149 profesionālās ievirzes skolas, ir palicis pavisam nedaudz laika. Viena no šādām skolām atrodas Madonā. Ar Madonas mākslas skolu mani saista ļoti labas atmiņas, jo pati esmu tās absolvente. Pēc tam esmu mācījusies Rēzeknes mākslas koledžā, kur pabeidzu telpu dizaina un reklāmas specialitāti, kā arī studēju Latvijas Mākslas akadēmijā humanitārās zinātnes un ieguvu tekstilmākslinieces specialitāti. Pedagoga darba pieredze saistās ar Cesvaini, kur mākslas skolā nostrādāju 13 gadu par skolotāju un kādu laiku biju arī mākslas nodaļas vadītāja. Šobrīd esmu gatava uzņemties Madonas mākslas skolas direktores pienākumus un strādāt, lai sasniegtu gan Madonas novada, gan valsts kultūrizglītības mērķus, – deputātus uzrunāja Kristīne Šulce.
Viņas kandidatūru direktores amatam deputāti atbalstīja vienprātīgi.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS