Īpašu dāvanu J. Norviļa Madonas mūzikas skolai pirmajā skolas dienā sagādājusi bijusī madoniete, Baltijas pirmā dāmu saksofona kvarteta „n[ex]t" dibinātāja un dalībniece Ilze Lejiņa, kas šobrīd ar ģimeni dzīvo Francijā – pirmdien, 2. septembrī, pulksten 15 viņa kopā ar vīru Fredu Ormēnu muzicēs Madonas kultūras namā.
– Lai arī koncerts ir veltījums Madonas mūzikas skolai, jauno mācību gadu uzsākot, priecāšos par ikvienu, kas būs atnācis mūs paklausīties. Madonā man joprojām dzīvo mamma, te ir daudz paziņu un draugu. Esmu saņēmusi arī uzaicinājumu no Madonas Valsts ģimnāzijas, un 2. septembrī pulksten 12 Saieta laukumā ar muzikālu apsveikumu sveiksim ģimnāzistus, sākot jauno gadu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.08.2013.
Autore: BAIBA MIGLONE
OSKARA LUDVIGA foto