Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

„Mums liels prieks beidzot koncertēt Madonā!”

Redakcija

Autors • 30.08.2013.

„Mums liels prieks beidzot koncertēt Madonā!”
Burtu lielums

Īpašu dāvanu J. Norviļa Madonas mūzikas skolai pirmajā skolas dienā sagādājusi bijusī madoniete, Baltijas pirmā dāmu saksofona kvarteta „n[ex]t" dibinātāja un dalībniece Ilze Lejiņa, kas šobrīd ar ģimeni dzīvo Francijā – pirmdien, 2. septembrī, pulksten 15 viņa kopā ar vīru Fredu Ormēnu muzicēs Madonas kultūras namā.

– Lai arī koncerts ir veltījums Madonas mūzikas skolai, jauno mācību gadu uzsākot, priecāšos par ikvienu, kas būs atnācis mūs paklausīties. Madonā man joprojām dzīvo mamma, te ir daudz paziņu un draugu. Esmu saņēmusi arī uzaicinājumu no Madonas Valsts ģimnāzijas, un 2. septembrī pulksten 12 Saieta laukumā ar muzikālu apsveikumu sveiksim ģimnāzistus, sākot jauno gadu.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.08.2013.

Autore: BAIBA MIGLONE

OSKARA LUDVIGA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px