1. septembrī Madonā vizītē ieradīsies Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs.
– Arhibīskapa Zbigņeva Stankeviča kanoniskā un pastorālā vizitācija parasti notiek, lai bīskaps varētu labāk iepazīt priesteru un ticīgo laju pastorālā darba formas, novērtēt veiktos mīlestības darbus, pamudināt šī darba pilnveidošanu un harmonizāciju, kā arī vadītu liturģiskās nodarbības, – informē Madonas Romas katoļu draudzes prāvests Rihards Rasnacis. – Lai labāk iepazītu draudzi un tās darbību, arhibīskaps Madonā ieradīsies jau 31. augusta vakarā, kad viņš tiksies ar draudzes nozaru atbildīgajiem un kalpotājiem, savukārt svētdien, 1. septembrī, arhibīskaps vadīs svēto Misi. Pēc dievkalpojuma baznīcas dārzā notiks dārza svētki un neformālas sarunas ar arhibīskapu.
Autore: BAIBA MIGLONE