Madonas jaunās ģimenes kļūst aizvien aktīvākas, par to liecina 25. augustā pirmo reizi Madonā notikušais ratiņrallijs.
Ideja par šādu pasākumu māmiņām dzima ikdienas sarunu un pastaigu laikā.
Sacensību mērķis bija noskaidrot sportiskāko jauno ģimeni, jo jaunākajam komandas dalībniekam bija jābrauc ratiņos. Sacensībām uzdrošinājās pieteikties 12 ģimenes triju un vairāk dalībnieku sastāvā. Jaunākajai dalībniecei bija tikai viens mēnesis, bet vecāki bija pilni entuziasma un sportiskā noskaņojumā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.08.2013.
Autores: DAGNIJA DAUĢELE,
ELĪNA LIEPIŅA,
organizatores
Foto no pasākuma