20. augustā notika Madonas novada pašvaldības domes finanšu un attīstības komitejas sēde, kā arī ārkārtas sēde.
Komitejas sēdes darba kārtībā bija vairāk nekā 50 jautājumu, tostarp arī daži informatīvie jautājumi, kā, piemēram, jautājums par SIA „Madonas siltums" iespējamo līguma slēgšanu ar koģenerācijas stacijas būvniekiem vai problēmām saistībā ar māju apsaimniekošanu Kalsnavas pagastā.
Darba kārtībā bija vairāki jautājumi, kas saistīti ar būtisku būvniecības vai remontdarbu īstenošanu. To vidū jautājums par finansējuma piešķiršanu Dzelzavas pils jumta sakārtošanai. Uz septembra komitejas sēdi tika atlikts jautājums par SIA „Kalsnavas komunālais dienests" vēlmi mainīt realizētās siltumenerģijas tarifu. Deputāti lēma arī par projekta „Energoefektivitātes uzlabošanas pasākumi SIA „Madonas slimnīca" ēkās" īstenošanu, par grozījumiem noteikumos „Kārtība, kādā piešķir un izlieto pašvaldības budžetā paredzētos līdzekļus novada izglītojamo ēdināšanai un kādā organizē ēdināšanu novada izglītības iestādēs", par komisijas izveidošanu interešu izglītības un profesionālās ievirzes programmu izvērtēšanai un mērķdotāciju sadalei, par finansiālu atbalstu Sarkaņu pagasta tautas nama „Kalnagravas" skatuves aizkaru un zāles krēslu iegādei u. c. jautājumiem.
Madonas novada pašvaldības domes kārtējā sēde notiks 29. augustā pulksten 10.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS