Pamazām pamāsim ardievas šogad tik svelmainajai vasarai un iesim satikties ar rudens dāsnumu.
Madonas pilsētas pensionāru biedrība, vēlot spēku, veselību un možumu, aicina savā klubiņā „Pīlādzītis" 28. augustā pulksten 13 Parka ielā 4, lejas zālē, lai godinātu savus cienījamos jubilārus. Pasmaidīsim, pateiksim kādu labu vārdu, kopīgi padziedāsim un būsim priecīgi!
Līdzi paņemiet kādu rudens ziediņu jubilāriem un groziņā nelielu cienastiņu kopīgajam galdam.
Biedrība dara zināmu, ka 5. septembrī tiek organizēta ekskursija uz Latgalīti – Dievzemīti. Tiksimies ar Viļakas novada pensionāriem, baudīsim Viļakas baznīcā ērģeļmūzikas koncertu, skatīsimies Baltinavas latgaliešu teātri, apmeklēsim ezerriekstu audzes Pokratas ezerā. Ekskursijai var pieteikties līdz 3. septembrim otrdienās un piektdienās no pulksten 10 līdz 13, iemaksājot ekskursijai paredzētos izdevumus Ls 6.
Bet 11. septembrī pulksten 10 aicinājums nākt uz floristikas nodarbībām, līdzi ņemot darba vajadzībām dažādus materiālus – ziedus, zarus, dažādus dabas veidojumus, čiekurus, saknes, sūnas u. c.
Piedalīsimies Līgatnes papīrfabrikas rīkotajā akcijā! Parka ielā 4, sētas pusē, atrodas konteiners, kurā varat likt sev nevajadzīgo makulatūru – žurnālus, avīzes, grāmatas un citus papīrus.
Informācija pa tālruni: 64822759 un 29294025.
Madonas pilsētas pensionāru biedrības valde