Pēc 1. jūnija pašvaldību vēlēšanām Madonas novadā ir mainījusies sociālo un veselības jautājumu komitejas vadība. Par tās priekšsēdētāju pirmajā komitejas sēdē tika ievēlēts Andris Sakne, kam ir liela sociālās komitejas darba pieredze, bet par tās priekšsēdētāju ir kļuvis pirmoreiz.
Sazinoties ar deputātu pēc ievēlēšanas šajā amatā, vaicāju – vai salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem komitejas darbā tiks ieviesti arī jauninājumi?
Ieviesīsim daudz jauna
– Jaunu riteni grūti izgudrot, bet mēs noteikti ieviesīsim arī daudz jauna. Komitejā ir ievēlēti trīs deputāti ar pieredzi, bet pieci –
no jauna. Katrā ziņā mums ir daudz radošu domu, cits jautājums, vai tās visas spēsim īstenot, bet tāda apņemšanās vismaz mums ir. Iepazīsimies arī ar citu novadu pieredzi, lai pārņemtu pozitīvo un ieviestu to Madonas novadā. Tūlīt pēc ievēlēšanas tikos ar pašvaldības sociālā dienesta vadītāju Gundaru Riekstiņu, lai pārrunātu turpmākās darbības virzienus, kam veltīsim lielāku uzmanību, – atzina Madonas novada domes sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētājs Andris Sakne.
Arī uz jautājumu, vai iedzīvotāji, it īpaši madonieši, kam pēc novada izveides sociālā palīdzība komunālo parādu samaksai salīdzinājumā ar Madonas pilsētas domes laikiem iepriekšējos gados tomēr samazinājās, var cerēt uz lielāku atbalstu, komitejas priekšsēdētājs atbildēja apstiprinoši.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.08.2013.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto