14. augustā Madonas dārzu kluba pārstāvji rīkoja sanāksmi, kurā dalījās iespaidos, kas gūti, piedaloties 36. Puķu draugu saietā Kuldīgā, vēlreiz noskatījās saieta videoprezentāciju, kā arī izteica kritiskas pārdomas par mūsu pilsētas puķu dobēm un kopējo sakoptību.
Tika apspriestas arī iespējas bez atlīdzības piedāvāt ziemciešu stādus daudzgadīgo puķu stādījumu ierīkošanai Madonā. Taču vislielākā vēlme – lai mūsu pilsētā būtu dārznieks (vēlams, ainavu arhitekts) ar kopēju redzējumu, kādus daudzgadīgos stādījumus un ziedošas dobes kur veidot.
Pēc Kuldīgas ziedu upes, parku un skvēru sakoptības apskates un apjūsmošanas Madonas dārzu kluba koordinatore Gunta Zeltiņa, aicinot uz sanāksmi domubiedres, uzsvēra: – Vēlamies, lai Madonā būtu kaut daļa no Kuldīgā redzētā. Kuldīgā ir devīze "Pilsēta ar dvēseli", un tur to redz, ir, kur acīm pieķerties, un pārņem pozitīvas izjūtas. Madonā, ko esam nodēvējuši par "Pilsētu, kur esi gaidīts", šādas izjūtas nav. Ja kādu gaida, parasti cenšas parādīt visu skaistāko. Vismaz man šķiet, ka Madona pamazām pārvēršas par lielu zālāju, kur drīz parādīsies… govis.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.08.2013.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto