Madonas novada pašvaldības domes kārtējā sēdē tika lemts par veikto ieguldījumu atlīdzināšanu.
Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris domes deputātus informēja, ka Madonas novada pašvaldība ir saņēmusi iesniegumu ar lūgumu atlīdzināt pašvaldības īpašumā esošajā dzīvoklī Madonā veiktos ieguldījumus saskaņā ar pievienotajiem izdevumus apliecinošiem dokumentiem. Esošie dzīvokļa īpašumam taisītie izdevumi klasificējami kā nepieciešamie izdevumi saskaņā ar LR Civillikuma 865. un 866. pantu.
Noklausījusies Gunta Ķevera sniegto informāciju, Madonas novada pašvaldības dome nolēma atlīdzināt dzīvokļa īrniecei pašvaldībai piederošajā dzīvoklī Madonā veiktos ieguldījumus saskaņā ar pievienotajiem izdevumus apliecinošiem dokumentiem Ls 959,84 apmērā no papildu ieņēmumiem par pašvaldības nekustamās mantas atsavināšanu.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS