Rīt, 15. augustā, pulksten 16 Dzelzavas dienas aprūpes centra telpās tiek piedāvāta iespēja apmeklēt neierastu teātra mākslinieku grupas uzvedumu, par ieeju maksājot ar pārtikas produktiem.
Vērīgākie dzelzavieši noteikti jau būs pamanījuši jauniešu grupu, kas prāvām mugursomām plecos un kameras pavadībā kādu laiku uzturas Dzelzavā, un acīgākie starp tiem atpazinuši jauno, daudzsološo seriāla „UgunsGrēks" aktrisi Antu Aizupi.
Arī pārējo jauniešu vārds teātra mākslas lietpratējiem nešķitīs svešs, tie ir: aktieris un jaunais režisors Kārlis Krūmiņš, scenogrāfe Sintija Jēkabsone un viens no jaunajiem, netradicionālajiem dramaturgiem – Jānis Balodis.
Mākslinieku grupa ceturtdien skatītājiem piedāvās uzvedumu „Stāsti par teātri", sniedzot ieskatu dažādu teātra izrāžu fragmentos kombinācijā ar spēles elementiem. Interesantākais, ka skatītāji kā ieejas maksu tiek aicināti ņemt līdzi pārtikas produktus – vienalga, kartupeļus, ābolus vai jebko citu, kas atrodams mājā vai augļu dārzā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.08.2013.
Autore: RITA TURKINA