Vērīgākie garāmbraucēji noteikti ir pamanījuši, ka pavisam nesen jaunus vaibstus ieguvusi pietura Biksērē, kurā autobusus gaida Madonas virzienā braucošie pasažieri.
Pieturas labiekārtošanas darbi veikti, saskaņojot tos ar VAS „Latvijas Valsts ceļi" Madonas nodaļas vadītāju Mariju Drunku, kas ieceri atbalstījusi, atzīstot, ka autoceļu direkcijai diemžēl līdzekļu šim mērķim nav bijis, lai arī pieturas izskats sen prasījis pārmaiņas.
– Lai pietura izskatītos kaut cik glītāk, vajadzēja ko darīt lietas labā, un, saņemot piekrišanu no Marijas Drunkas, varējām uzsākt tās atjaunošanu. Lai darbi ritētu raitāk un izmaksas būtu mazākas, piesaistījām pašnodarbināto, kas veica nepieciešamo, vajadzības gadījumā piepalīdzot arī „simtlatniekiem", – „Staram" pastāstīja Sarkaņu pagasta pārvaldes vadītājs Andris Simtnieks.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.08.2013.
Autore: RITA TURKINA
DĀVJA VECKALNIŅA foto