16. Latviešu mūzikas svētku ietvaros līdzās brīnišķīgiem vakara koncertiem ik dienu notika meistarklases jaunajiem Latvijas komponistiem.
Viņu kompozīcijas varējām dzirdēt 1. un 2. augustā, kad Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas Laimas zālē vārds tika dots jaunajiem skaņražiem.
Svētku organizators Mārtiņš Bergs vēstīja, ka mūziķu jaunrade Madonas mūzikas skolā kūsā kopš 25. jūlija. „Ir ieradušies Latvijas jaunie talanti, un mūs ieskauj ārkārtīgi radoša atmosfēra."
Šogad uz Madonu bija atbraukuši kopumā 9 jaunie komponisti, meistarklasēs pie komponista Imanta Zemzara darbojās jaunāko klašu audzēkņi, ar jauniešiem strādāja komponisti Andris Dzenītis un Rolands Kronlaks.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.08.2013.
Autore: INESE ELSIŅA
DĀVJA VECKALNIŅA foto