3. un 4. augustā Rīgas centrā pie Brīvības pieminekļa notika otrais Latvijas čempionāts 3 x 3 basketbolā.
Tajā noskaidroja valsts čempionus 9 grupās, 3 x 3 basketbola WorldTour Prāgas posma dalībniekus (24. un 25. augusts), kā arī Latvijas pārstāvjus EuroTour finālposmā Budapeštā (27. un 28. septembris) un trešajā 3 x 3 pasaules U-18 čempionātā Indonēzijas galvaspilsētā Džakartā (26.-29. septembris).
Čempionātā piedalījās arī 9 Madonas BJSS jauno basketbolistu komandas U-10, U-14 un U-16 vecuma grupā. Spēcīgajā konkurencē 6 Madonas jauno basketbolistu komandas cīņas beidza pēc apakšgrupu spēlēm, bet 3 komandas iekļuva play-off. U-10 grupā mūsu jaunākie basketbolisti M. Sniķis, M. Zeltkalns, E. Skuja un T. Henke piedzīvoja zaudējumus pusfinālā un spēlē par 3. vietu. Tāpat arī E. Lazdupa un K. Lancmaņa komandai ļoti neveiksmīgs pusfināls U-16 grupā – zaudējums pagarinājumā ar 2 punktiem un zaudējums ar 1 punktu spēlē par 3. vietu. Tātad izcīnītas divas 4. vietas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.08.2013.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris