28. jūlijā pagasta ļaudis un ciemiņi no malu malām sabrauca uz ikgadējām Ošupes pagasta sporta spēlēm, kas tradicionāli notiek jūlija pēdējā svētdienā Degumniekos. Sacensības organizē Ošupes pagasta pārvalde, gadu no gada sadarbojoties ar zemniekiem un aktīviem pagasta iedzīvotājiem.
Saulainais rīts sākās ar svētku atklāšanu un pašdarinātu galvassegu parādi pie Degumnieku pamatskolas. Par oriģinālākajām tiesnešu komanda atzina Keitas Putniņas un dvīnīšu Rēzijas un Denīzes Bormaņu galvassegas.
Visas dienas garumā risinājās zolītes turnīrs, komandu spēles futbolā un volejbolā. Bet laukumā pie vecās Gotlība skolas notika individuālās disciplīnas – "Abrocis", "NLO", "Kastings", "Kērlings", "Bumbvedējs", "Trāpi nu!". Kopā tika reģistrēti apmēram 200 dalībnieku. Sacensību organizatori pauda neviltotu prieku par jauniešiem, kas šogad piedalījās jo īpaši kuplā skaitā.
Izveicība un spēks bija vajadzīgs arī jautrības stafetē, virves vilkšanā un svarcelšanā. Savukārt pievilkšanos pie stieņa organizēja un vadīja šī sporta veida entuziasts, Ošupes pagasta iedzīvotājs Dainis Freivalds.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.08.2013.
Autore: ILZE PURPĻEVIČA
AUTORES foto