Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Policijas hronika no 17. līdz 31. jūnijam

Redakcija

Autors • 02.08.2013.

Burtu lielums

17. jūlijā
Pulksten 7.50 autoceļa Ērgļi-Vecpiebalga 5. kilometrā 1968. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Ford un izbraucot uz galvenā ceļa, izraisījis sadursmi ar automašīnu Audi A6 Avant, kuras vadītājam bija braukšanas priekšrocības. Negadījumā cilvēki nav cietuši, bojāti transportlīdzekļi.

Pulksten 12.20 Varakļānos, Rīgas ielā, velosipēdu 2,5 promiļu reibumā stūrējis 1954. gadā dzimis Varakļānu iedzīvotājs.

24. jūlijā
Pulksten 16.10 veikalā Madonā, Saules ielā, divas 1995. gadā dzimušas jaunietes, Mētrienas un Mārcienas iedzīvotājas, sabojājušas 11 „Coca-cola" pudeles, radot zaudējumus Ls 6,05 apmērā. Veikalam nodarītos zaudējumus meitenes atlīdzinājušas.

Pulksten 23.30 Jaunkalsnavā 1984. gadā dzimis vīrietis izsitis automašīnas VW Transporter aizmugures logu.

25. jūlijā

Laikā no 19. jūlija Sarkaņu pagastā, brīvi piekļūstot, nozagta 200 kg smaga bliete zaļā krāsā.

27. jūlijā

Pulksten 19.50 Madonā, Avotu ielā, velosipēdu 2,3 promiļu reibumā stūrējis 1986. gadā dzimis Ošupes pagasta iedzīvotājs.

30. jūlijā

Pulksten 11.10 Varakļānu pagastā, autoceļa Stirniene-Vutnāni 2. km, aizdegusies automašīna VW Golf. Ugunsgrēka izcelšanās iemesls – īssavienojums elektroinstalācijā.

Pulksten 15.45 Madonā, Rūpniecības ielā, stāvlaukumā pie veikala aizdegusies automašīna Opel Vectra. Ugunsgrēka izcelšanās iemesls – īssavienojums elektroinstalācijā.

Saņemts iesniegums, ka 28. jūlijā laikā no pulksten 14 līdz 16 Madonā, sporta laukumā Ausekļa ielā, 1996. gadā dzimušai jaunietei nozagts mobilais telefons Sony Ericsson (modelis Xperia ray). Uzsākts kriminālprocess.

31. jūlijā

Pulksten 2.30 autoceļa Cēsis-Vecpiebalga-Madona 47. km no ceļa braucamās daļas nobraucis un apgāzies motocikls (bez valsts numura zīmes). Negadījumā cietuši un ārstniecības iestādē nogādāti 1990. un 1986. gadā dzimuši Vecpiebalgas iedzīvotāji. Policija noskaidro, kurš negadījuma brīdī vadīja motociklu.

Saņemts iesniegums, ka 30. jūlijā pulksten 18.30 Varakļānos veikalā 1. maija laukumā pagaidām nenoskaidrots jaunietis nozadzis paciņu cigarešu Bond un trīs šokolādes batoniņus. Radīti zaudējumi 2,82 latu vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.

Saņemts iesniegums, ka laikā no 24. jūlija Madonā, Rīgas ielā, no mājas pagalma nozagts dekoratīvais kaktuss Rebutia. Īpašniekam radīti zaudējumi 50 latu apmērā.

Informāciju sagatavoja: DACE JUKĀMA,
VP Vidzemes reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja
Prevencijas grupas
vecākā inspektore

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px