Latvijas U-20 basketbola izlasei 21. jūlijā notikušajā Eiropas čempionātā sudraba medaļu palīdzēja gūt izlases spēlētājs, agrākais cesvainietis Ingus Jakovičs.
Jāatgādina, ka U-20 izlase, izcīnot sudraba godalgas, ierakstīja Latvijas vārdu Eiropas basketbola vēsturē, jo līdz šim nevienai latviešu basketbola komandai Eiropas labāko komandu četriniekā iekļūt nebija izdevies. Ingum un vēl astoņiem izlases spēlētājiem līdz ar šo spēli un izcīnīto medaļu ir noslēgušās gaitas Jaunatnes basketbola līgā, paverot ceļu turpmākām uzvarām – nu jau pieaugušo grupā.
Ingus Jakovičs komandā ir saspēles vadītājs un spēlē ar piekto spēlētāja numuru. Viņš arīdzan atzīts par vienu no komandas rezultatīvākajiem spēlētājiem.
Lai arī neilgi pēc vēsturiskās spēles Ingus bija atgriezies dzimtajā pusē, sportista piekrišanu sniegt interviju laikrakstam gūt neizdevās, jo puisis nekad nav vēlējies lepoties ar saviem panākumiem – presē jo īpaši.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 31.07.2013.
Autore: RITA TURKINA