ARONAS pagasta "Strautniekos" no 29. jūlija līdz 2. augustam notiek vasaras nometne Madonas novada jauniešiem "Mēs varam", kur pulcējas 24 jaunieši un 5 pedagogi.
Nometni rīko biedrība "KM Strautnieki". Nometne ir iekļauta projektā, kas tiek īstenots jaunatnes politikas valsts programmas 2013. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros. Nometnes vadītāja, biedrības "KM Strautnieki" valdes priekšsēdētāja Kristīne Lukaševica pastāstīja: – Lielākā daļa nometnes dalībnieku ir Madonas novada jauniešu domes dalībnieki, bet ir arī rīdzinieks, skrīverietis, puisis, kas dzīvo Norvēģijā. Nometnē jaunieši pārrunās idejas, lai izstrādātu Madonas novada nākotnes attīstības vīziju jauniešu acīm kultūras, izglītības, kultūras un citās jomās. Uz sadarbību tiks aicināti arī novada deputāti. 31. augustā nometnes dalībnieki dosies ekskursijā uz Rīgu, uz Saeimu, kur tiksies ar deputāti Zandu Kalniņu-Lukaševicu, kas stāstīs par jauniešu lomu Latvijā un Eiropā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ