Pēc publikācijas „Vienkāršo tautu nesaprast…" laikraksta „Stars" 9. jūlija numurā saņēmām vairākus zvanus no iedzīvotājiem, kas arī nav mierā ar autobusa pieturas likvidēšanu Rīgas ielā, netālu no apļveida krustojuma.
Kāda Madonas iedzīvotāja pauda savu viedokli: – Rīgas ielas iedzīvotāji pat caur Satiksmes ministriju tika cīnījušies par šo beztarifa autobusu pieturu, un to arī izcīnīja. Tad kāpēc tā tika likvidēta? Tagad tuvākā pietura no Madonas ir pie Smeceres sila. Bet cilvēki taču brauc uz kapiem, apmeklē sporta pasākumus sporta bāzē. Kāpēc Raiņu, Jaunlazdonas, Rūpniecības dzīvojamo namu kvartālos pieturas ir saglabātas, bet ne Rīgas ielā? Mums Satiksmes ministrija paskaidroja, ka līdz beztarifa pieturai no autoostas ir jābūt 800 metriem, bet līdz šai konkrētajai vietai ir pat vairāk par 1000 metriem. Kā likvidēja, tā lai pieturu atjauno – mums tā ir ļoti nepieciešama.
Tāpat arī kāds autošoferis ievērojis, ka pēc rekonstrukcijas pietura Rīgas ielā likvidēta, bet uz Cesvaines pusi, pie CSDD, tā izveidota no jauna. Viņš sprieda, ka sanākot ļoti dīvaini.
Lūdzām VSIA „Autotransporta direkcijas" komentāru uz zvanītāju aktualizēto problēmu, ko sagatavoja komunikāciju speciāliste Sandra Maļuha: – Saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 634 reģionālā starppilsētu nozīmes maršrutā pasažieru izkāpšana un iekāpšana jānodrošina autoostā vai ārpus autoostas, ja to ir noteicis pasūtītājs (šajā gadījumā – Autotransporta direkcija), saskaņojot ar pašvaldību. Starppilsētu nozīmes maršrutu kustības sarakstos tiek iekļautas tikai tarifa pieturas. Atsevišķos gadījumos maršrutu aprakstos tiek iekļautas esošas pilsētas pieturas, kuras tiek izmantotas reģionālos vietējās nozīmes maršrutos pasažieru izlaišanai.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 23.07.2013.
Autore: LAURA VOITIŅA