Tas bija šā gada sākums, kad ik pa laikam pie lielveikala „Maxima" Madonā sāka parādīties vidēja auguma vilcenīte. Sunīte bija draudzīgi noskaņota, ļoti priecājās gan par kādu iedotu gardumu, gan samīļošanu. Veikala pārdevējas kucīti iesauca par Delmu, lai gan viņas gudrās acis tā arī nevarēja pastāstīt, kā viņu sauc patiesībā, no kurienes viņa nākusi un kāpēc ziemas spelgonī viņai jāsēž uz ielas.
Skaidrs, ka sunim nav jādzīvo, saimnieka nepieskatītam, tāpēc kucītei tika atrastas pagaidu mājas pie Ivandas Krīgertes. Kā atklājās, Delmiņa jau bija sastrādājusi nedarbus, un martā piedzima 8 kucēni. Ar laiku mazie ķipari tika izauklēti un palaisti savā dzīvē pie saimniekiem, bet viņu mamma pacietīgi gaidīja, kad arī kādam iekritīs sirdī. Pirms nepilniem diviem mēnešiem vilcenītei tas arī izdevās – viņa devās uz jaunajām mājām tepat Madonā, Anitas Gailītes ģimenē, kur tika pie jauna vārda – Džeina.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.07.2013.
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto