Ar laikrakstu „Stars" sazinājās kāda madoniete, lai paustu savu bēdu stāstu: – Man tika piešķirts pašvaldības dzīvoklis, taču neuzskatu, ka tas ir tādā stāvoklī, lai tur normāli varētu dzīvot.
Man ienākot, ir palikušas iepriekšējā īrnieka nolietotās mēbeles. Vai tad, nododot dzīvokli jaunajam īrniekam, tas iepriekš nav jāizvāc? Tāpat karājas elektrības vadi, kopš uzcelšanas dzīvoklī nav veikts remonts, ārdurvis ir sastiķētas ar dēlīšiem, taču līgumā ir ierakstīts, ka man remonts būs jāveic vismaz reizi divos gados.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.07.2013.
Autore: LAURA VOITIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto