Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

„Vienkāršo tautu nesaprast…

Redakcija

Autors • 08.07.2013.

Burtu lielums

„Atsaucoties uz rakstu šā gada 19. jūnijā „ Puķe bez kāta jeb par attieksmi", varu teikt, ka arī es braucu ar autobusiem no Pļaviņu puses un dažreiz vēlos izkāpt Rīgas ielas galā, tikko iebraucot Madonā. Mēdz būt arī citi pasažieri, kas vēlas šai vietā izkāpt. Domāju, vaina par rakstā pieminēto attieksmi ir kur citur, ne autobusu šoferos.

Pirms Rīgas ielas rekonstrukcijas, iebraucot Madonā, bija ierīkota autobusu pietura. Par to mēs, pasažieri, bijām pateicīgi, jo nebija jāuzmācas šoferiem ar saviem lūgumiem. Taču tagad – skaisti jau ir, tikai diemžēl kārtējo reizi nav domāts par cilvēkiem, jo autobusu pieturas vairs nav. Tādēļ dažs šoferis kādreiz ir dusmīgs, jo noteikumi droši vien neatļauj apstāties jebkurā vietā.
Tas ir kārtējais apliecinājums tam, ka novada dome ne vienmēr domā par cilvēkiem. Ja pašiem ir privātie transportlīdzekļi, vienkāršo tautu nesaprast. Ar teikto gan nevēlos attaisnot šoferus, kas ir nelaipni.
To pašu varētu teikt par Madonas kultūras pasākumiem. Ziemā, svētdienās, bieži notiek labi koncerti ap pulksten 15-16. Bet atkal – tikai pilsētas cilvēkiem, jo svētdienās autobusi praktiski nekursē. Ja šādi pasākumi tiktu organizēti sestdienās tādā pašā laikā… Domāju, tas ieinteresētu arī citus lauku iedzīvotājus.
Novēlu varas vīriem un sievām domāt plašāk, jo tauta, kā to pierādīja pēdējās pašvaldību vēlēšanas, var arī sodīt. Būsim uzmanīgāki pret līdzcilvēkiem! Anita, Bērzaunē"


Redakcijas piebilde. Laikraksts „Stars" sazinājās ar Madonas novada pašvaldības attīstības nodaļas vadītāju Nauri Volkovu, kas skaidroja: – Šī pietura nebija domāta pilsētas autobusiem, bet gan starppilsētu. Taču tā vairs nekalpoja kā oficiāla pietura jau vairākus gadus pirms Rīgas ielas rekonstrukcijas. Kā vieta, kur autobusiem izlaist pasažierus, šī pietura jau gadiem bija izņemta no Vidzemes plānošanas reģiona sarakstiem. Bija saglabājusies vien pieturvieta ar ceļazīmi, kurā teorētiski autobusu šoferi nemaz nedrīkstēja stāties jau krietni agrāk. Ielas rekonstrukcijas ietvaros zīme vienkārši tika noņemta.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 9.07.2013.

Autors: LAURA VOITIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px