Kusas trasē pagājušajā sestdienā, 29. jūnijā, notika lieliskākā gonka – Retro motokrosa 3. posma sacensības.
Prieks par pastāvīgajiem braucējiem, kuri jau ceturto gadu ikreiz ir Retro motokrosa sacensībās. Paldies, ka jūs esat! Jūsu ierašanās un piedalīšanās dēļ sacensībās ir vērts censties.
Nelielais lietutiņš, kas uzlija iepriekšējā vakarā, trasi samitrināja nepieciešamajā daudzumā – motocikli braucienu laikā saglabājās tīri un arī trasē nebija ne miņas no putekļiem. Patiess prieks, ka uz sacensībām bija ieradušies gandrīz visi man zināmie Smiltenes apkārtnes motobraucēji. Par to noteikti varam pateikties „Sama" kungam un viņa izcilajiem audzēkņiem. Viens no viņiem ir vecmeistars Jānis Mironovs, kam nācās krietni vien pacīkstēties ar jauno paaudzi, lai tiktu pie kausa, un tas viņam izdevās.
Blakusvāģu klasē triumfēja Aldis Vāpa un Andris Mačs.
85 cm3 klasē 1. vietu izcīnīja Kārlis Bitītis, 2. vietu – Arturs Tilgass, 3. vietu – Andris Tilgass, savukārt divtaktu klasē pārliecinošs līderis bija Sandis Putniņš.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 3.07.2013.
Autors: SANDRIS MEIJERS,
Retro motokrosa organizators
AGRA VECKALNIŅA foto