Mēs esam pavisam maziņi un pūkaini, vienu mēnesi veci kaķu puisīši – ruds un melns ar baltu. Mums vēl nav vārdiņu, toties joprojām esam pie mammas siltās pakrūtes, tāpēc pieniņš mums tiek no rīta un vakarā, un kad vien gribas.
Mums jau sāk gribēties ķert peles, taču vispirms vēl jāiemācās kārtīgi staigāt un arī rāpties kokos. Mamma teic, ka tad, kad to iemācīsimies, mums būs arī jāatrod sev draugs, šeit vai kur citur, jāatrod īsts – patiess – draugs, sava ģimene.
Drīz, kad mazliet paaugsimies, brauksim arī pie daktera, viņš mums laikam špricēs dibenā, lai esam veselīgi un vienmēr tikpat dzīvespriecīgi. Cerams, ka nesāpēs!
Bet jā – mēs gribam draudzēties un meklējam kādu labu onkuli vai tanti, ar kuriem būt kopā, kurus mīlēt un gaidīt mājās. Uzraksti vai piezvani mums un atbrauc ciemos, vai arī mēs aizbrauksim pie tevis, labi? Tālr. 26644878 (Bērzaunes pag.).