Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Pārsvarā svētki svinēti ar apdomu

Redakcija

Autors • 26.06.2013.

Burtu lielums

ik gadu laikraksts „Stars" centās noskaidrot, cik reģiona iedzīvotāji apzinīgi un godīgi svinējuši svētkus, vai nav vajadzējis griezties pēc palīdzības pie glābšanas dienestiem.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Madonas daļas komandiera pienākumu izpildītājs Māris Bulders atklāja iepriecinošu statistiku, ka svētku dienās ugunsdzēsējiem glābējiem bijis tikai viens izsaukums – vajadzējis apdzēst degošu atkritumu tvertni Madonā: – Acīmredzot, kāds bija paākstījies. Nelielo ugunsgrēku ātri apdzēsām, un pārējais laiks pagāja klusi un mierīgi.
Citās VUGD daļās šogad gan novērota tendence, ka daži iedzīvotāji zvanījuši un ziņojuši par ugunsgrēku, kas beigās izrādījies vien kaimiņa iekurts Jāņu ugunskurs. – Labi gribēts, tomēr – maldīgs izsaukums, – noteica Māris Bulders.
Arī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes KPB PPN Satiksmes uzraudzības rotas vecākais inspektors Jānis Freijs, raksturojot šos Jāņus policijas darbā, izvēlējās tos pašus vārdus – klusi un mierīgi. Bet – ar vienu izņēmumu.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.06.2013.

Autore: LAURA VOITIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px