Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Atkārtoti ievēlē Andreju Ceļapīteru

Redakcija

Autors • 19.06.2013.

Atkārtoti ievēlē Andreju Ceļapīteru
Burtu lielums

Madonas novads bija pēdējais no bijušā Madonas rajona teritorijā izveidotajām pašvaldībām, kurā tika sasaukta pirmā jaunā domes sasaukuma sēde.

Jaunievēlētie deputāti pēc Madonas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājas Ilvas Šulmanes uzaicinājuma uz to pulcējās vakar (18. jūnijā) pulksten 10.
Sēdes ievadā Ilva Šulmane apsveica deputātus ar ievēlēšanu, kā arī atskatījās uz vēlēšanu rezultātiem. Viņa norādīja, ka svarīgākais sēdes uzdevums ir ievēlēt domes priekšsēdētāju, tādēļ no pašvaldības administrācijas darbinieku vidus tika izveidota balsu skaitīšanas komisija, kas nodrošināja balsošanas procesa norisi. Komisijas sastāvā deputāti ievēlēja pašvaldības izpilddirektoru Āri Vilšķērstu, juridiskās nodaļas vadītāju Evitu Zāli un administratīvās nodaļas vadītāju Laimu Liepiņu.
Tālākajā sēdes gaitā Madonas novada vēlēšanu komisijas vadītāja aicināja deputātus izvirzīt kandidātus domes priekšsēdētāja amatam. Pirmā kandidatūru izvirzīja Jeuženija Adamoviča (Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!"-„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK").
– Mūsu saraksts ir ieguvis tikai divas vietas, tādēļ mums nav morālu tiesību izvirzīt kandidātu no sava vidus, taču pēdējās dienās esam saņēmuši daudz iedzīvotāju zvanu no pagastiem, tostarp Sarkaņu, Kalsnavas, Ļaudonas, arī Madonas. Iedzīvotāji ir izteikuši viedokli, ka daudzi no viņiem ir balsojuši par Zaļo un Zemnieku savienību (ZZS), nevis mūsu sarakstu, jo vēlējušies redzēt domē pārmaiņas un jaunas vēsmas. Tā kā ZZS saraksts ir ieguvis pietiekami lielu iedzīvotāju atbalstu, vēlos izvirzīt domes priekšsēdētāja amatam Agri Lungeviču, – sacīja Jeuženija Adamoviča.
Agris Lungevičs viņai pateicās par izvirzīšanu, taču savu kandidatūru atsauca, to pamatojot ar gatavību strādāt domes priekšsēdētāja vietnieka amatā, kas šajā situācijā ir labākais risinājums.
Nākamo domes priekšsēdētāja amata kandidatūru izvirzīja Rihards Saulītis (ZZS).
– Partijā esam izanalizējuši vēlēšanu rezultātus, un mūsu viedoklis ir, ka vēlamies domes priekšsēdētāja amatā ievēlēt Andreju Ceļapīteru, – atbalstu līdzšinējam domes priekšsēdētājam, izvirzot viņa kandidatūru, izteica Rihards Saulītis.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.06.2013.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px