Madonas novada dome izsludinājusi konkursu uz Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes „Priedīte" vadītāja amatu, kā arī uz Bērzaunes pamatskolas direktora amatu.
Kā laikrakstu informē Madonas novada pašvaldības izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne, līdz 12. jūlijam tiek gaidīti pretendentu pieteikumi, lai jūlija otrajā pusē novada deputāti varētu lemt par konkrētas kandidatūras apstiprināšanu. Tā kā situācija mainījusies arī Lazdonas pamatskolā, kur ilggadējā skolas direktore Sarmīte Jansone atstājusi savu posteni, vaicāju, kā jautājums par vadītāju tiks risināts šajā skolā. – Tā kā Lazdonas pamatskolā katastrofāli samazinājies audzēkņu skaits (tas ir zem 40), skatīsimies, kādā formā šī izglītības iestāde turpinās darbu. Ja skola būs ilgtspējīga, izsludināsim konkursu uz vadītāja amatu, bet pagaidām meklējam risinājumu par direktora pienākumu vietas izpildītāju, – atbildēja Madonas novada domes izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne.
Autore: INESE ELSIŅA