Ventspilī un Liepājā no 13. līdz 15. jūnijam norisinājās Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes finālsacensības. Tajās veiksmīgi piedalījās arī Madonas novada jaunie sportisti. Madonas novada delegātiem Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādē izdevās izcīnīt četras medaļas.
Pirmo reizi novada vēsturē kādai no sporta spēļu komandām izdevās izcīnīt vietu finālsacensībās, un šogad to paveica pat divas komandas. Meitenes volejbolā, izcīnot uzvaru visās priekšsacīkšu spēlēs Aizputē, jau garantēja vietu finālsacensībās. Basketbola komandas zēniem, uzvarot spēlēs savā apakšgrupā, vēl bija jācīnās nākamajā kārtā par iekļūšanu finālsacensībās, un to viņi arī izdarīja, izcīnot divas uzvaras un piedzīvojot vienu zaudējumu. Arī astoņi sporta karalienes – vieglatlētikas – jaunie sportisti, izpildot normatīvus dažādās sacensībās, kvalificējās finālsacensībām. Startēt BMX finālsacensībās, tiesības piedalīties olimpiādē ieguva divi Madonas novada sportisti – Lelde Šuma un Edvards Baltris.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.06.2013.
Autors: MĀRIS GAILUMS,
Madonas novada pašvaldības
sporta darba organizators
AUTORA foto