Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Uz Madonu atved četras medaļas

Redakcija

Autors • 19.06.2013.

Uz Madonu atved četras medaļas
Burtu lielums

Ventspilī un Liepājā no 13. līdz 15. jūnijam norisinājās Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes finālsacensības. Tajās veiksmīgi piedalījās arī Madonas novada jaunie sportisti. Madonas novada delegātiem Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādē izdevās izcīnīt četras medaļas.

Pirmo reizi novada vēsturē kādai no sporta spēļu komandām izdevās izcīnīt vietu finālsacensībās, un šogad to paveica pat divas komandas. Meitenes volejbolā, izcīnot uzvaru visās priekšsacīkšu spēlēs Aizputē, jau garantēja vietu finālsacensībās. Basketbola komandas zēniem, uzvarot spēlēs savā apakšgrupā, vēl bija jācīnās nākamajā kārtā par iekļūšanu finālsacensībās, un to viņi arī izdarīja, izcīnot divas uzvaras un piedzīvojot vienu zaudējumu. Arī astoņi sporta karalienes – vieglatlētikas – jaunie sportisti, izpildot normatīvus dažādās sacensībās, kvalificējās finālsacensībām. Startēt BMX finālsacensībās, tiesības piedalīties olimpiādē ieguva divi Madonas novada sportisti – Lelde Šuma un Edvards Baltris.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.06.2013.

Autors: MĀRIS GAILUMS,
Madonas novada pašvaldības
sporta darba organizators

AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px