6. jūnijā Dzelzavas pansionāta zaļajā zonā notika otrās veco ļaužu sporta spēles. Tajās piedalījās gan Dzelzavas pansionāta iemītnieki, gan Madonas un kaimiņu novadu pansionātu iemītnieki un darbinieki.
Sporta spēļu atklāšanā klātesošos sveicināja un uzrunāja Dzelzavas, Cesvaines un Ļaudonas pansionātu vadītāji.
Novēlot cits citam veiksmi sporta spēlēs, visi dalībnieki nedaudz iekoda, lai uzņemtu spēkus, un devās veikt gan komandu, gan individuālās disciplīnas. Dalībnieki lika puzli, meta šautriņas, skrēja ar balonu, makšķerēja, meta zābaku un „brauca ar automašīnu". Visi aktīvi, jautri un veselīgi pavadīja laiku, iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem.
Dienas beigās visi kopīgi atguva spēkus pie kopgalda ar jaukām sarunām par ikdienas dzīvi. Neiztika, protams, bez apbalvošanas, kad sveica individuālo sacensību uzvarētājus, kā arī labākās komandas. Pēc apbalvošanas Cesvaines, Dzelzavas un Ļaudonas pansionātu vadītāji kopīgi iestādīja ceriņu par godu labajai un ciešajai sadarbībai.
Šogad salīdzinājumā ar pagājušo gadu sporta spēlēs piedalījās nedaudz vairāk dalībnieku – vairāk nekā 60 cilvēku.
Mēs ceram, ka arī nākamgad Dzelzavas pansionāta veco ļaužu sporta spēles būs tikpat apmeklētas kā šogad. Sakām lielu paldies visiem spēļu dalībniekiem un pansionāta darbiniekiem, kas palīdzēja sporta spēles organizēt. Uz tikšanos nākamgad!
Autore: INGA SEBRIŅA