Mīlestība ir katra cilvēka sirds slāpes. Dzīvības avots. Kas to piedzīvo, jūtas laimīgs. Ar šiem laba vēlējuma vārdiem jūnija pirmajā svētdienā Madonas katoļu baznīcā ar Svēto Misi sākās kārtējais saderināto un iemīlējušos kursu izlaidums.
Pāri uz kursu deviņiem vakariem bija ieradušies pa dažādiem ceļiem un no dažādām vietām. Arī attālums un vecums nebija nekāds šķērslis. Jau pirmajā tikšanās reizē pārus aicinājām paskatīties ne tikai uz viņu mīlestību, cerībām, plāniem, jūtām, bet arī uz savstarpējo sapratni, laulības noslēgšanas motīviem. Svarīgi, lai katrs pārī viens uz otru paskatītos bez rozā brillēm, noņemot tās. Saprast dialoga pamatprincipus: uzmanīgi ieklausīties vienam otrā, saprast, nevis vērtēt, dalīties, nevis diskutēt un piedot. Tēmas bija pakārtotas katram tikšanās vakaram: skatījām jautājumus, par kuriem viegli vai grūti runāt ar otru pusīti, par attiecībām ar Dievu, krīzēm laulībā, dabisko auglības ritmu iepazīšanu, bērnu ieņemšanu un audzināšanu, Laulības Sakramentu, kā arī citus.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.06.2013.
Autori: JĀNIS un KRISTĪNE REŠŅAS,
apvienības „Laulāto tikšanās" Latvijā vicelīderi,
koordinatori Ērgļos, Madonā un Pļaviņās