Vakar pulksten 10 uz savu pēdējo sēdi, kas ir ārkārtas, pulcējās pirms četriem gadiem ievēlētais Madonas novada domes sasaukums, bet pirmā jaunā sasaukuma domes sēde, saskaņā ar Madonas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājas Ilvas Šulmanes teikto, tiks rīkota 18. jūnijā pulksten 10.
Saskaņā ar likumu „Par pašvaldībām" pirmo jaunās domes sēdi sasauc novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs, kas nosaka arī pirmo sēdes darba kārtības jautājumu –
domes priekšsēdētāja vēlēšanas. Ar pirmo domes sēdi beidzas iepriekšējās domes pilnvaras.
No esošā sasaukuma domē ir ievēlēts Andrejs Ceļapīters, Agris Lungevičs, Andris Sakne, Bruno Kokars, Daiga Maderniece, Vanda Maderniece, Kaspars Udrass, Valentīns Rakstiņš, Rihards Saulītis un Modris Zomerovskis, savukārt Andris Simtnieks, Andris Trečaks, Artūrs Čačka, Ivars Miķelsons, Raimonds Aizstrauts, Jeuženija Adamoviča un Antra Gotlaufa novada domes deputātu pienākumus pildīs pirmo reizi.
No šo deputātu vidus ar vienkāršo balsu vairākumu arī tiks ievēlēts domes priekšsēdētājs.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.06.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto