1. un 2. jūnijā Olimpiskajā sporta centrā un Daugavas sporta namā notika "Dumle kausa" izcīņas finālsacensības – Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotais turnīrs U-10 un U-11 grupām.
Pieteicās 23 meiteņu un 53 puišu komandas. Dalībnieki sacentās gan spēlē (4 x 7 minūtes), gan basketbola elementu stafetē.
Finālturnīrā varēja piedalīties komandas, kuras sezonas laikā spēlējušas vismaz vienā posmā. "Dumle kausa" izcīņas turnīri skolēnu brīvdienās notika dažādās Latvijas pilsētās (Madonas pilsētas sporta centrā Madonas BJSS noorganizēja 1. un 3. posmu).
Madonas BJSS šajā finālposmā tika pārstāvēta ar trim komandām. U-11 vecuma grupā Madonas BJSS pirmajā dienā sacentās ar DSN un I. Miglinieka basketbola skolas komandu, otrajā dienā jau ritēja cīņa par vietām. U-10 vecuma grupā spēlēja divas komandas. Madonas BJSS/"Cesvaine" sacentās ar komandu "Ezerzeme" (Rēzekne), "Rīga/Pārdaugava 2" un Saldus komandu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.06.2013.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris