Madonas pilsētas svētku ietvaros 9. jūnijā Saieta laukumā jau 20. reizi tika atklātas ielu basketbola turnīra „Topbumba" sacensības.
Pirmā posma sacensības bija īpašas ar to, ka pēc vismaz 10 gadu pārtraukuma ielu basketbola sacensības notika pašā pilsētas centrā, Saieta laukumā, pie domes un strūklakas. Jaunajā, neierastajā un interesantajā vidē uz pirmā posma sacensībām pulcējās 27 komandas.
Turnīrā sacensības noritēja piecās vecuma grupās. Jaunākajā grupā U-12 (2002. g. dz. un jaunāki) uzvaru izcīnīja komanda „Barkava-Madona" (E. Skuja, D. Točs, A. Šilinskis), U-14 (2000.-2001. g. dz.) grupā labākie bija „Angry Birds" (E. Vingris, K. Elksnītis, A. Tumšs), U-16 (1998.-1999. g. dz.) grupā 1. vietā – komanda „Eklērīši" (R. Čakstiņš, M. Kalniņš, D. Sakne, N. Nīgalis), U-19 (1995.-1997. g. dz.) grupā 1. vietā – komanda „Laz & Dups" (T. Kohanovs, E. Lazdups, Z. Raimo, M. Gailums), V (1994. g. dz. un vecāki) grupā stiprākā komanda bija „Libijs" (R. Kočāns, T. Kohanovs, E. Lazdups, R. Kolāts).
Turnīra laikā skatītāji, līdzjutēji un spēlētāji tika iesaistīti dažādās atrakcijās un konkursos, kuru uzvarētāji tika pie ļoti vērtīgām un pozitīvām balvām, par ko bija parūpējušies šā posma atbalstītāji –
AAS „Gjensidige" Madonas filiāle. Notika „Slam Dunk", dāmu soda metienu, jaunāko vecuma grupu spēlētāju tālmetienu, treneru, netradicionālāko soda metienu u. c. konkursi.
Paldies visiem atbalstītājiem, spēlētājiem un organizatoriem par gūtajām pozitīvajām emocijām un sportisko garu. Uz tikšanos otrā posma sacensībās Madonā, Priežu kalna laukumos, 13. jūlijā pulksten 11!
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto