Jau rakstīju par visu Madonas BJSS basketbola komandu panākumiem SLJBL regulārajā čempionātā šajā sezonā, bet divām komandām vēl priekšā bija nopietns pārbaudījums.
Tieši šīs komandas – U-15 un U-14 – cītīgi pasvīda aprīļa beigās, maija sākumā fiziskajos treniņos un 17.-19. maijā – nometnē Ērgļos.
Madonas BJSS U-15 vecuma grupas komanda 2. divīzijas Austrumos tikai pašās sezonas beigās izcīnīja svarīgākās uzvaras un ieņēma 2. vietu, kas garantēja vietu pārspēlēs. 25. maijā Rīgā, Juglas BJSS sporta zālē, pirmā spēle bija ar spēcīgāko 2. divīzijas komandu Rietumos – "Kuldīgu". Pirmajā ceturtdaļā ritēja līdzīga cīņa, tomēr par 1 punktu zaudējām, otrajā un trešajā ceturtdaļā puiši nospēlēja pat ļoti labi – veicās cīņā zem groziem, bija augsts metienu procents un 16 punktu pārsvars. Tikai ceturtajā ceturtdaļā atkal par 1 punktu piekāpāmies, rezultāts – 74 : 60.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.06.2013.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto