8. jūnijā Cēsu olimpiskajā biatlona bāzē „Priekuļi" notika Latvijas un Cēsu kausa izcīņas sacensības biatlonā šaušanas vingrinājumos.
Sacensības notika trijos vingrinājumos – šaušanā pa papīra mērķi, kompleksajā šaušanā un sacensībās „pirmais šāviens".
Sacensībās piedalījās biatlonisti no Alūksnes, Aizkraukles, Talsiem, Cēsīm un Madonas. Madonas komandu pārstāvēja 11 Madonas BJSS biatlonisti.
C grupā veiksmīgākie bija Jēkabs Putniņš un Ilva Valdone. A grupā 3. vietā – Daija Līva Aivare, bet pieaugušo konkurencē 1. vietā – Rolands Pužulis, izcīnot 1. vietu punktu šaušanā un sacensībās „pirmais šāviens", bet 3. vietā palika kompleksajā šaušanā. Nākamās sacensības biatlonistiem paredzētas 29. jūnijā Priekuļos, kur viņi sacentīsies VFS vingrinājumos.
Autore: AIRA BĒRZIŅA,
Madonas BJSS biatlona trenere