Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Madonas biatlonisti Priekuļos

Redakcija

Autors • 11.06.2013.

Burtu lielums

8. jūnijā Cēsu olimpiskajā biatlona bāzē „Priekuļi" notika Latvijas un Cēsu kausa izcīņas sacensības biatlonā šaušanas vingrinājumos.

Sacensības notika trijos vingrinājumos – šaušanā pa papīra mērķi, kompleksajā šaušanā un sacensībās „pirmais šāviens".
Sacensībās piedalījās biatlonisti no Alūksnes, Aizkraukles, Talsiem, Cēsīm un Madonas. Madonas komandu pārstāvēja 11 Madonas BJSS biatlonisti.
C grupā veiksmīgākie bija Jēkabs Putniņš un Ilva Valdone. A grupā 3. vietā – Daija Līva Aivare, bet pieaugušo konkurencē 1. vietā – Rolands Pužulis, izcīnot 1. vietu punktu šaušanā un sacensībās „pirmais šāviens", bet 3. vietā palika kompleksajā šaušanā. Nākamās sacensības biatlonistiem paredzētas 29. jūnijā Priekuļos, kur viņi sacentīsies VFS vingrinājumos.

Autore: AIRA BĒRZIŅA,
Madonas BJSS biatlona trenere

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px