10. maijā Madonas pansionātā ieskandināja Ģimenes dienu, suminot mātes. Mamma, māmiņa, māte – dzīvības, mīlestības un drošības izjūtas devēja, sargeņģelis.
Pieminot vārdu „māte", tās ir visemocionālākās jūtas un domas, kas raisās mūsos ikvienā. Uz pasākumu bija sapulcējušies pansionāta iemītnieki ar saviem tuviem mīļajiem, darbinieki. Ģimenes dienu atklāja pansionāta vadītāja Rasma Dzintra Ozoliņa, kas klausītājus veldzēja ar mīļām un patiesi dziļi izjustām dzejas vārsmām. Ģimenes dienas pasākumu kuplināja Madonas mūzikas skolas audzēkņi un viņu pedagogs Artūrs Grandāns. A. Grandāns nodziedāja divas dziesmas, kas bija veltītas mātei, un dalījās savās pārdomās par māti, kas mums ir visgaišākā, vismīļākā un vissvētākā ikkatra dzīvē. Paldies par vienkāršību un patiesumu!
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.05.2013.
Autore: ILZE JANSIŅA,
Madonas novada pašvaldības
sociālā dienesta sociālā darbiniece