Madonas BJSS rīkotā ielu basketbola turnīra „Topbumba 2013" 1. posma sacensības plānotas Madonas pilsētas svētku laikā 9. jūnijā Saieta laukumā.
Esam jau izmēģinājuši spēkus 18. maijā Jēkabpils Jauniešu dienu ietvaros rīkotajās ielu basketbola spēlēs. Sadarbībā ar „Ghetto Games" tika rīkotas vērienīgas sacensības 11 sporta veidos, tostarp ekstrēmajā skrituļslidošanā, BMX frīstailā, ielu basketbolā, ielu florbolā, ielu vingrošanā, ielu dejās, galda hokejā, šahā, kā arī ārmreslingā, galda tenisā un novusā.
Ielu basketbola sacensībās „Ghetto Basket" piedalījās arī Madonas BJSS audzēkņi – U-16 (1997. g. dz. un jaunāki) vecuma grupā.
Madonieši – Zigmārs Raimo, Kristiāns Lancmanis un Ernests Lazdups – izcīnīja godpilno 1. vietu un piemiņas balvas.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto