Madonas novada pašvaldības domes kārtējā sēdē lēma par Atzinības piešķiršanu Madonas novada bibliotēkas darbiniekiem.
Pamatojoties uz Madonas novada pašvaldības domes nolikumu „Par Madonas novada pašvaldības Goda diploma un Goda zīmes, Atzinības un Pateicības piešķiršanu", izskatījusi Madonas novada bibliotēkas direktores Imeldas Saulītes iesniegumu, Madonas novada pašvaldības dome nolēma piešķirt Madonas novada pašvaldības Atzinību šādiem Madonas novada bibliotēkas darbiniekiem: Sarmītei Radiņai – galvenajai bibliotekārei – par atzīstamu ieguldījumu Madonas novada attīstībā, par Madonas novada vārda popularizēšanu; Līgai Fiļipovai – bērnu literatūras nodaļas vadītājai – par atzīstamu ieguldījumu Madonas novada attīstībā, par bērnu un jauniešu lasīšanas veicināšanu; Dinai Aleksandrovai – komplektēšanas un kataloģizācijas nodaļas vadītājai – par atzīstamu ieguldījumu Madonas novada attīstībā.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS