Kamēr saule un ziedi piebārsta pasauli, Madonas kultūras nama lielo zāli 14. maija pusdienas laikā ar saulainiem smaidiem piepildīja novada pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi, kas pulcējās, lai kopā uzdejotu un uzdziedātu koncertprogrammā „Dungojam kopā!".
Kā pastāstīja pasākuma organizatore, Madonas novada pirmsskolas metodiskā darba koordinatore Inese Kolneja, ideja pulcēt mazos Madonas puses bērnudārzu audzēkņus uz vienas lielas skatuves savulaik radusies rajona pirmsskolas izglītības nodaļas vadītājai Baibai Caunei. Kopš tās tālās, lietainās Vasaras svētku dienas, kad dziesmu un deju jampadracis pirmo reizi risinājās Kalsnavā, mainījies daudz kas, bet kopā būšanas prieks gājis plašumā un košumā.
Šogad koncerta vadmotīvs – ēzelīša I-ā sveikšana dzimšanas dienā. Atraktīvās bērnudārzu audzinātājas veikli bija iejutušās slavenā Vinnija Pūka, Sivēna un citu pasaku varoņu lomās, lai kopā ar mazajiem ķipariem sprigani kuplinātu priekšnesumus. Vairāk kā stundu garajā koncertā savus talantus rādīja sešpadsmit pirmsskolas izglītības iestāžu un pirmsskolas izglītības grupu pārstāvji no Madonas un arī kaimiņu novadiem.
Kā atzina I. Kolneja, pasākums tik skanīgs izdevies ne tikai ar bērnu un viņu audzinātāju gādību. Liels paldies jāsaka arī LIZDA Madonas nodaļai un atbalstītājiem – SIA „Junge", SIA „Biroja apgādes centrs", SIA „IDA".
Redzot azarta uguntiņu jauno talantu un pasākuma veidotāju acīs, droši var teikt, ka arī nākamgad pirmsskolas iestāžu audzēkņi atkal sanāks, sadziedās, sadancos.
Autore: INDRA VEIPA
AUTORES foto