Turpinot lasītājiem piedāvāt debates ar katra bijušā Madonas rajona teritorijā izveidotā novada deputātu kandidātiem, pirms nedēļas apmeklējām Ērgļu novadu.
Ērgļu novads ir viena no tām pašvaldībām, kur kopš iepriekšējām pašvaldību vēlēšanām vēlētāju apvienību sarakstu ir kļuvis vairāk. Iepriekšējo triju vietā jau pēc nepilnām pāris nedēļām novada vēlētāji savus priekšstāvjus varēs izvēlēties no četriem sarakstiem, kurus diskusijā pārstāvēja novada domes priekšsēdētājs Guntars Velcis („Mēs Ērgļu novadam"), Andris Spaile („Kalniem pāri"), Arvis Pizelis („Jo šeit ir jādzīvo mūsu bērniem") un Jānis Bunduls, kā arī Elvīra Smeile („Mēs par izaugsmi un attīstību").
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.05.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto