18. maijā visā Latvijā un Eiropā norisinājās Muzeju nakts pasākumi, tēma – „Zaļā krāsa – mežs". Brakos jau septīto reizi aktīvi iesaistījāmies akcijā.
Šogad Muzeju nakts atnāca karsta, saulaina un tik zaļa. Pati daba rotājās visā savā krāšņumā – ziedēja ievas, ābeles, un lepni savas svecītes iededza kastaņas. Mežos pogoja lakstīgalas, un dzeguzes ik pa mirklim piesita savu ritmu – ku-kū!
Pasākums sākās ar koncertu „Skaisti skan meža dziesmas", kurā uzstājās Cēsu Pils koris, diriģentes – Marika Austruma un Evita Konuša. Skaists, skanīgs un tik jauks dziesmu plūdums un izpildījums. Skanēja Braki, un daba dziedāja līdzi, jo putnu treļļi brīnišķīgi papildināja koncertu.
Tālāk norisinājās dažādas aktivitātes visā Braku teritorijā. Saimes istabā Ināras Strazdiņas vadībā varēja baudīt visdažādākos kokteiļus – sāļos un saldos, garšot tējas, uzzināt daudzas jaunas zupu un salātu receptes. Un, galvenais, tas viss bija tik veselīgi un pagatavots no dabas veltēm.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.05.2013.
Autore: ZINTA SAULĪTE,
Braku muzeja vadītāja
AUTORES foto