Madonas bērnu un jauniešu centra pulciņu 2.-4. klašu audzēkņi no 3. līdz 7. jūnijam atkal tiek gaidīti dienas nometnē „Vasarraibumi".
Kā informē iestādes metodiķe Vija Pelše, nometnē skolēni darbosies no pulksten 9.30 līdz 16.30, pusdienas pārtraukums paredzēts no pulksten 12.30 līdz 13.30.
Nometnes tēma ir „Madona uz globusa", līdz ar to ik dienu tiks pētīts, kā Madonas vārds tiek lietots ģeogrāfiskos nosaukumos Latvijā un pasaulē.
– Vairāk iepazīsimies ar valstīm, kur var atrast Madonu, – uzsver Vija Pelše. – Skolēni darbosies pulciņos (ar materiāliem nodrošinām), kur nodarbību saturs tiks veltīts konkrētajai valstij. Pirmajā dienā runāsim par Madonu Madonā, otrajā dienā – par Madonu Pakistānā, trešajā dienā meklēsim Madonu Zimbabvē, ceturtdien – Madonu Peru, kur arī ir apdzīvota vieta „Madona". 7. jūnijā plānota ekskursija uz Jēkabpili, kur ir gara, skaista Madonas iela.
Pieteikties uz nometni var līdz 27. maijam pie vadītājas Vijas Pelšes (BJC, Skolas ielā 8a), samaksājot dalības maksu Ls 12.
Katram dalībniekam obligāti jāiesniedz ārsta izziņa par veselības stāvokli (no 24. maija), kurā jānorāda, ir vai nav potējies pret ērču encefalītu, par pedikulozi, alerģijām, hroniskām saslimšanām un speciālo medikamentu lietošanu.
Autore: INESE ELSIŅA