Šodien, 21. maijā, Madonas bērnu un jauniešu centrs pulciņu dalībniekiem rīko sezonas noslēgumu.
Tā kā multifunkcionālajam jauniešu iniciatīvu centram „Kubs" 15. maijā apritēja pirmais gads, pasākuma programma ir apvienota. – Pulksten 15 visi, kas dosies garām skvēriņam pie Madonas kultūras nama, ir aicināti apsēsties un pavērot notiekošo, – informē Madonas bērnu un jauniešu centra metodiķe Vija Pelše (attēlā).
– Vispirms priekšnesumus sniegs astoņi 1.-6. klašu pulciņi. Būs leļļu teātra izrāde, teātra pulciņa „IemīlēTS" izrāde un vokālā ansambļa uzstāšanās. Pēc tam skolēni dosies projekta „Ar skubu pa „Kubu"" takā. Centra virtuvē tiks gatavots pavalgs gardai biezputrai, ko pēc tam nogaršot. Būs arī citas praktiskas nodarbes.
Pulksten 17 skvēra estrādē uzstāsies lielāko klašu pulciņi: teātra studija „Tinte", ģitāristi, frizieri, floristi, foto, video un mājdzīvnieku pulciņu dalībnieki. Tiek solīts teātris, frizūru demonstrējumi un ģitāristu priekšnesums. Noslēgumā jaunieši ceps desiņas un cienāsies pirms vasaras gaitām.
Autore: INESE ELSIŅA