14. maijā CSDD Madonas nodaļā norisinājās „Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2013" sacensības, kur piedalījās līdzšinējie Latvijas čempioni – Kusas pamatskola ar divām komandām un individuālajiem dalībniekiem.
Diemžēl konkurentu viņiem šajās sacensībās nebija, bet tā bija laba gatavošanās Latvijas fināla sacensībām, jo dalībnieki rādīja savas zināšanas ceļu satiksmes noteikumos, satiksmes drošībā, pirmās palīdzības sniegšanā, velosipēda tehniskā stāvokļa novērtēšanā un praktiskajā braukšanā.
1. vietā – Kusas pamatskolas komanda „Kusa-1" (Elīna Burķīte, Viktorija Ūdre, Santa Bērtiņa, Ivis Bogdanovs, Ralfs Duncis, Ingars Kalniņš un skolotājs Agris Sārs). Otrie – Kusas pamatskolas komanda „Kusa-2" (Linda Dzirkale, Sabīne Blaua, Agita Lapsa, Armīns Dzenis, Klāvs Pļaviņš, Uģis Beķeris un skolotājs Agris Sārs).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.05.2013.
Autore: LĪGA JEKSTE,
„Jauno satiksmes dalībnieku forums 2013"