Ar aprīļa beigās rīkoto Madonas novada kausa izcīņu florbolā ir noslēgusies 2012./2013. gada florbola sezona mūsu novada florbolistiem.
Madonas novada pašvaldības un florbola kluba „Madona" rīkotajā kausa izcīņā kopumā piedalījās 9 komandas no Madonas, Cesvaines un Rēzeknes novada. Finālā sīvā cīņā pret „Madonas Lokomotīvēm", kad spēles pagarinājumā vārtus guva Igors Kalnačs, ar rezultātu 4 : 3 pie kausa un zelta medaļām tika Rēzeknes komanda „Varska", kuras sastāvā bija vairāki Latvijas čempionāta 1. un 2. līgas čempionvienību FK „Madona" un „Asila" spēlētāji. „Madonas Lokomotīvēm" jau kārtējo reizi novada čempionātā bija jāsamierinās ar sudrabu. Bronzas medaļas liktenis izšķīrās „Resno Putnu" (Madona) un „Kalsnavas" komandu duelī, kurā ar 5 : 3 labāki bija madonieši. Bez zaudējumiem grupu turnīru aizvadījušie „Resnie Putni" pusfinālā ar 6 : 4 piekāpās „Madonas Lokomotīvēm", bet kalsnavieši pēc labas spēles pirmās puses tomēr nenoturējās pretim „Varskai" un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 11 : 5.
Par Madonas novada kausa izcīņas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Mārtiņš Zaikovskis („Varska"), kas pirms tam Latvijas čempionāta 1. līgā tika atzīts arī par labāko spēlētāju martā. Labākā vārtsarga balva tika Egilam Kazakevičam („Madonas Lokomotīves"), bet kausa rezultatīvākā spēlētāja gods pienācās Edgaram Gailumam („Resnie Putni").
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.05.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto