Sestdien Madonas novada vēlēšanu komisija rīkoja sanāksmi ar Madonas novada pašvaldības domes vēlēšanām reģistrēto deputātu kandidātu sarakstu pārstāvju piedalīšanos, lai veiktu vēlēšanu zīmju izlozi.
Ar izlozes noteikumiem klātesošos iepazīstināja Madonas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Ilva Šulmane.
– Lozi velk kandidāta saraksta pārstāvis tādā secībā, kādā reģistrēti kandidātu saraksti. Ja kāda kandidātu saraksta pārstāvis nav ieradies, viņa vietā lozi velk komisijas sekretārs. Lozes vilcējs klātesošajiem skaļi nosauc izlozēto numuru un parāda izlozes protokolētājam, kas to uzreiz ieraksta protokolā, ko paraksta protokolētājs, komisijas priekšsēdētājs, sekretārs un lozētājs, – akcentēja Ilva Šulmane.
Uz sanāksmi bija ieradušies visu septiņu partiju deputātu kandidātu sarakstu pārstāvji: Daiga Elga Ābola no partijas „Vienotība", Agris Lungevičs no Zaļo un Zemnieku savienības, Artūrs Čačka no „Politiskās partijas Izaugsme", Valentīns Rakstiņš no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas, „Tautas kontroles", Rudīte Zauska no Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!"-„Tēvzemei un Brīvībai!"/LNNK, Juris Jātnieks no Reformu partijas un Andris Dombrovskis no partijas „Vienoti Latvijai".
Pēc izlozes kļuva skaidrs, ka kandidātu saraksti tiks sakārtoti šādā secībā: „Visu Latvijai!"-„Tēvzemei un Brīvībai!"/LNNK saraksts būs pirmais, partijas „Vienoti Latvijai" – otrais, Zaļo un Zemnieku savienības saraksts – trešais, Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas, „Tautas kontroles" – ceturtais, „Politiskās partijas Izaugsme" – piektais, Reformu partijas – sestais, partijas „Vienotība" – septītais.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.05.2013.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto