Ne jau tikai sudrabam un zeltam liela vērtība.
Arī mīļi dāvinātam vārdam ir savs svars un svētība…
Ar šādiem vārdiem Madonas pilsētas 2. vidusskolas pasākumā „Skolēni savai skolai" tika uzrunāti 30. aprīlī Madonas pilsētas kultūras namā sanākušie skolēni, viņu vecāki, skolotāji un pārējie klātesošie.
Kā katru gadu, tuvojoties mācību gada noslēgumam, skolas administrācija godināja tos skolēnus, kuri ir pārstāvējuši savu skolu starpnovadu, Vidzemes reģiona olimpiādēs un konkursos. Šajā mācību gadā Madonas pilsētas 2. vidusskolu starpnovadu olimpiādēs un konkursos ir pārstāvējuši 75 skolēni, iegūstot 15 godalgotas vietas.
Kā atzina pasākuma vadītāja skolotāja Ligita Čamane, šie ir pateicības svētki skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem par visiem kopā labi paveiktu darbu.
Kā pirmie pasākumā tika godināti Madonas pilsētas 2. vidusskolas paši labākie un mērķtiecīgākie skolēni, kuri ir ieguvuši godalgotas vietas starpnovadu olimpiādēs un kuri uzrāda augstus sasniegumus mācībās – Viktorija Zimeta, Aleksejs Jekimovs, Romāns Zavadskis, Ance Maija Kampe, Vadims Rakstiņš, Diana Babule, Daniela Dzene, Edgars Pugačs, Ieva Sintija Mālniece.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.05.2013.
Autore: LIGITA ČAMANE,
Madonas pilsētas 2. vidusskolas skolotāja, pasākuma vadītāja