Lai pateiktos par ieguldīto darbu un augstajiem sasniegumiem, īsi pirms mācību gada noslēguma Madonas novada pašvaldības izglītības nodaļas darbinieki Madonas kultūras namā godināja un sveica Madonas novada skolēnus, kuri ieguvuši godalgotas vietas mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos.
Divos sarīkojumos (vispirms 1.-9. klašu grupai, pēcpusdienā – vidusskolas grupai) Madonas kultūras namā skanēja dziesma, teātris un video, un lielā zāle bija skolēnu, skolotāju, vecāku un pašvaldības pārstāvju piepildīta.
– Drīz noslēgsies mācību gads, un šī ir diena, kad varam atskatīties uz paveikto, – atklājot sarīkojumu, uzsvēra novada domes izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne. – Reizē ar pirmo sniegu uzsākās mācību priekšmetu olimpiāžu laiks, līdz ar sniega nokušanu lielais maratons ir noslēdzies.
Madonas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Lungevičs, sasveicinoties ar titulētajiem skolēniem, neaizmirsa arī viņu skolotājus, kurus salīdzināja ar juvelieriem, kas savās rokās spodrina un slīpē briljantus – mūsu bērnus.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.05.2013.
Autore: INESE ELSIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto