Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Valsts zemes dienests – jaunās telpās

Redakcija

Autors • 07.05.2013.

Valsts zemes dienests – jaunās telpās
Burtu lielums

Ar svinīgu simboliskās atklāšanas lentes griešanu, ar kolēģu un sadarbības partneru apsveikumiem un labiem novēlējumiem 2. maijā tika atklātas Valsts zemes dienesta (VZD) biroja jaunās telpas Madonā, Blaumaņa ielā 3.

Pārceļoties uz jaunajām telpām, ne tikai radīts jauns izvietojums klientu apkalpošanas centra darbiniekiem, bet arī uzlabota pārējo biroja darbinieku darba vide, optimizēts arhīvs, kas no vairākām telpām tagad apvienots vienā.
Darbinieki, kas todien visi kā viena komanda bija tērpušies tumši sarkanos T kreklos, uz kuriem lasāma visa iestādes atrašanās vēsture, tikai iepriekšējā nedēļā no VZD Madonas biroja telpām Tirgus ielā 3 bija pārcēlušies uz savu jauno mājvietu Blaumaņa ielā 3 (3. stāvā). Drīzumā viņiem pievienosies arī Zemesgrāmatu nodaļa, jo iepriekšējā adresē pašvaldība iecerējusi izveidot internātu.
Pagājušajā ceturtdienā VZD jauno, izremontēto biroja telpu atklāšanā piedalījās VZD ģenerāldirektore Elita Baklāne-Ansberga (attēlā no labās), Vidzemes reģionālās nodaļas vadītāja Saiva Krūklīte, kolēģi no reģionālajām nodaļām. Klātesot Madonas novada pašvaldības izpilddirektoram Ārim Vilšķērstam un Madonas pilsētas pārvaldes vadītājam Guntim Ķeverim, Elita Baklāne-Ansberga pārgrieza simbolisko atklāšanas lenti valsts karoga krāsās. Šajā brīdī atskanēja arī Madonas gaiļa sveicieni, sakot, ka zemes dienesta darbinieki tagad „augstu sēdēs un tālu redzēs pastāvīgos un potenciālos klientus, turklāt atklāšana notiek, atzīmējot dienesta 20 gadu jubileju". Elita Baklāne-Ansberga, novēlot darbaprieku un dzīvesprieku, prasmi uzklausīt iedzīvotāju vajadzības, atklāšanas brīdī sacīja: – Mūsu un pašvaldības kopīgais lēmums saglabāt Madonas biroju un meklēt tam jaunas telpas ir bijis pareizs, jo tas nozīmē, ka Madona attīstīsies.
Āris Vilšķērsts minēja, ka iepriekšējās telpas jau sen prasījās pēc uzlabojumiem un intereses veiksmīgi sakrita. – Pašvaldībai, protams, bija jāiegulda remontā nauda, bet tagad pakalpojumu kvalitāte iedzīvotājiem uzlabosies.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.05.2013.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px