15. un 16. martā Olimpiskajā centrā „Ventspils" notika Latvijas Republikas profesionālās izglītības sporta kluba „AMI" un Ventspils Tehnikuma rīkotās „Veselības dienas", kurās piedalījās 21 iestādes pārstāvji no Vidzemes, Latgales, Zemgales, Kurzemes un Rīgas reģiona.
Veselības dienās tika aicināti piedalīties visu Latvijas profesionālās izglītības iestāžu direktori, to vietnieki un sporta darba organizatori. No Ērgļu Profesionālās vidusskolas tālo ceļu mēroja direktors Andris Spaile, sporta darba organizators Jānis Lejiņš un skolotāja Kristīne Lūse.
Skolu direktori savu sportisko meistarību apliecināja „Direktoru trīscīņā" – šautriņu mešanā, galda hokejā un basketbola soda metienos. Direktoru vietnieki un sporta darba organizatori aktīvi piedalījās šautriņu mešanā, vingrošanas apļa apļošanā un basketbola soda metienos.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.05.2013.
Autore: KRISTĪNE LŪSE,
Ērgļu Profesionālās vidusskolas
pedagoģe